خرید گوشواره طلا

خرید گوشواره طلا یکی از مسائلی است که با وجود اینکه ساده به نظر می‌رسد اما همچنان دردسرهای مربوط به خود را دارد. گوشواره طلا علی‌رغم اینکه یک نوع اکسسوری کوچک به حساب می‌آید، قادر خواهد بود در استایل افراد تاثیر بسزایی داشته باشد. سختی خرید گوشواره نسبت به سایر اکسسوری‌های دیگر بیشتر است، دلیل آن هم ارتباط مستقیم گوشواره طلا با زیبایی چهره افراد است.

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چه نوع گوشواره‌ای برای شما مناسب است؟ قیمت گوشواره‌های طلا چقدر است؟ برای خرید گوشواره‌های طلا چه اصولی را باید رعایت کنیم؟ پرفروش‌ترین گوشواره‌ها کدام گوشواره‌ها هستند؟ چه مدل گوشواره‌ای با چه مدل مویی هم‌خوانی دارد؟ چه سبک از گوشواره طلا با چه مدل لباسی مناسب است؟ چه رنگ لباسی با چه مدل از گوشواره طلا ست خواهد شد؟

در این مطلب قصد داریم در مورد خرید گوشواره طلا نکاتی را توضیح دهیم و افراد را راهنمایی کنیم برای اینکه در خرید گوشواره انتخاب مناسب‌تر و بهتری داشته باشند. زیرا در صورت آگاهی بیشتر از این اطلاعات خرید خود را راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌دهند.

چطور گوشواره طلا مناسب انتخاب کنیم؟

سلیقه افراد هنگام خرید یک قطعه جواهر به ویژه گوشواره نقش مهم و تاثیر‌گذاری در انتخاب و خریداری اکسسوری‌ها دارد. تصورات و تصاویر دور کودکی که در بزرگسالی تکوین می‌یابند، در سلیقه افراد بسیار تاثیر‌گذار خواهند بود.

عوامل مختلفی در در ذائقه افراد تاثیر‌گذار هستند که از آن جمله به محل زندگی، فرهنگ، تاریخ، مراودات‌ دوستانه، رسانه‌ها و خوانده‌ها و شنیده‌ها اشاره می‌شود. از عوامل دیگری که این موارد را کامل می‌کند، خصوصیات منحصر‌به‌فرد شخصیتی افراد است. اما سلیقه، به تنهایی راهنمای درستی برای انتخاب یک قطعه جواهر نخواهد بود و عوامل دیگری بر انتخاب گوشواره طلا اثر می‌گذارند.

تاثیر صنعت مد در انتخاب گوشواره

در هر دوره‌ای از زمان مدل‌هایی به سرعت در میان سلبریتی‌ها و اشخاص معروف همچنین عامه‌ی مردم فراگیر می‌شود. این مدل‌ها در هر فصل، توسط طراحان بزرگ و نامدار دنیای مد، به بازار ارائه می‌شوند.

برای اینکه انتخاب بهتری در خرید طلا از هر نوع به عنوان مثال گوشواره داشته باشید، علاوه بر اینکه باید به روز باشید و از طرح‌های جدیدی استفاده کنید می‌بایستی به سلیقه خود احترام بگذارید. این امر شما را از بقیه افراد متمایز می‌کند.

تاثیر آناتومی صورت بر انتخاب گوشواره

تاثیر شکل صورت افراد در انتخاب مناسب‌ترین گزینه، بر‌هیچکس پوشیده نیست و از عواملی است که حتماً باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر انتخاب درستی انجام دهید باعث می‌شود که ویژگی‌های مثبت فیزیکی شما بیشتر نمایان شود. در این صورت ایرادهای احتمالی برطرف می‌شوند یا به صورت کم‌رنگ تر جلوه می‌کنند.

برای اینکه گوشواره طلا مناسبی بر‌اساس شکل صورت خریداری کنیم باید به این نکته توجه کنیم که مدل‌های را برای خود انتخاب کنیم که متضاد فرم صورت ما هستند. مدهای مختلفی برای صورت وجود دارد مانند بیضی، مربعی، دایره‌ای که در ادامه به بررسی هر یک از این مدل‌ها برای نوع گوشواره طلا می‌پردازیم.

برای صورت‌های بیضی شکل چه نوع گوشواره طلا مناسب است؟

برای صورت‌هایی که شکل بیضی دارند، شکل پهنای ناحیه‌ی پیشانی درست به اندازه‌ی پهنای استخوان گونه‌ها است و در ادامه صورت از استخوان گونه‌ها به سمت چانه باریک می‌شود. در نهایت این حالت یک فرم بیضی برای صورت ایجاد می‌کند.

خانم‌هایی که صورت بیضی شکل دارند،  قادر خواهند بود اشکال مختلفی از گوشواره را به‌کار گیرند اما یکی از بهترین فرم‌ها برای صورت‌های بیضی، همان فرم بیضی ولی با شکلی در جهت عکس صورت افراد است.

برای صورت‌های گرد شکل چه نوع گوشواره‌ای مناسب است؟

برای صورت‌های که شکل گرد مانند دارند، چه مدل گوشواره‌هایی مناسب است؟ صورت‌های گرد تشخیص بسیار آسانی دارند و درست منطبق بر نام خود هستند. در این فرم پهن‌ترین قسمت صورت در راستای استخوان گونه‌ها قرار دارد که با حرکت به سمت بالا و پایین چهره (پیشانی و فک) صورت به تدریج به حالت باریک در می‌آید.

گوشواره‌ طلا زاویه‌دار و کشیده در کنار صورت‌های گرد نما بسیار زیبایی خواهند داشت، گوشواره‌هایی با پهنای کم یا متوسط برای خانم‌ها بسیار مناسب و برازنده است.

برای صورت‌های قلبی شکل چه نوع گوشواره‌ای مناسب است؟

چه کسانی صورت قلبی شکل دارند؟ افرادی که صورت‌های قلبی دارند، در صورت آنها شکل پیشانی پهن‌تر از استخوان گونه‌ها است و به علاوه گونه‌ها همراه با چانه یک شکل مخروطی را تشکیل می‌دهند (صورت به سمت پایین باریک می‌شود).

گوشواره طلا کشیده با اشکال منحنی و پیچ و خم‌دار صورت‌های قلبی شکل را زیبا جلوه می‌دهد. این گوشواره‌ها باعث می‌شوند فرم صورت متعادل شوند و توجه دیگران به سمت چشم‌ها و گونه‌ها جلب شود.

برای صورت‌های مربعی شکل چه نوع گوشواره‌ طلا مناسب است؟

در صورت‌های مربع شکل پهنای چهره از پیشانی به سمت گونه‌ها و از گونه‌ها به سمت چانه شاهد تغییرات زیادی نخواهیم بود. گوشواره‌ طلا بلند و کشیده و آویزان و هم چنین حلقه‌ای هم‌خوانی زیادی با صورت‌های مربع شکل را دارند. نوع گرد و منحنی انتخاب خوبی برای این مدل صورت‌ها است که باعث نرمی و ملایمی خطوط و حالات چهره می‌شود.

برای صورت‌های مستطیلی شکل چه نوع گوشواره‌ای مناسب است؟

صورت‌های مستطیلی همان‌طور که از نامشان بر‌می‌آید، دارای حالت کلی صورت‌های مربع شکل هستند. اما تفاوتی که با آنها دارند، از آنها کشیده‌تر هستند. گوشواره‌های آویزی و دراز در کنار این صورت‌ها باعث می‌شود آنها کوتاه‌تر به نظر برسند.

گوشواره‌ طلا دراز با انتهای منحنی مانند گوشواره‌های قطره‌ای گزینه مناسبی برای این سبک صورت است. با این گوشواره‌ها استخوان گونه‌ها برجسته‌تر به نظر می‌رسد و همچنین ایجاد ملایمت و نرمی هر چه بیشتر در صورت افراد از دیگر ویژگی‌های آنها است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا